Boncuk Kaynak Saç
Boncuk Kaynak Saç

Boncuk Kaynak Saç

1.25 Yeni Ürün 903 Sizin için Özel Fiyat. Hemen Alın!
Ürün Kodu: 007
Ürün Fiyatı: 1,25TL
Miktar:  

Boncuk kaynak saç uzunlugu 65 cm olup Gerçek insan saçıdır. Renk değişimi açma boyama gibi kuafor işlemlerine uygun olan kaynak saçlarımız Maşa,fön,düzleştirici ve perma gibi işlemler rahatlıkla yapılmaktadır. Saç tutamları yogun olup kesinlikle dolaşma yapmaz. 

Boncuk kaynak kullanım rahatlığı, uygulama takılma  ve saçtan çıkarılması saça zarar vermeyen saç kaynağı çeşididir.Boncuk kaynak saça takılma süresi 1.00 ile 2.30 saat arasında değişmektedir. 
Saç Kaynağı özeldir ve profesyonel takılmasını önerilir.Önemli faktörlerden en büyük özelliği saçın gerçek saç olması ve saç tipinize uygun olmasıdır.  Malesef daha ucuz maliyet ve fazla kazanç elde etmek isteyenler , hazır işlenmiş ve çok kaliteli olmayan fırın boyalı tabir ettiğimiz saçlar kullanılmaktadır.  Fırın Boyalı Saçlar; kişinin saçlarına zarar verir, hem de maddi olarak zarar verir. 
Uygulanan kaynakla ilgili temel bilgiler:
Kullanılan keratin 1.2 italyan keratin olup piyasada bulunan suda çabuk erime yapan 1 hafta İçinde saçtan kayma yapan(slikon,tutkal,veya ucuz keratinler) Firmamız tarafından kullanılmaz. Boncuk kaynak saçınıza uygulandıktan sonra 4 ay kesinlikle erime yapmaz ve aynı saçı tekrar kullanabilirsiniz. Saçlarımız gerçek olduğu için istediğiniz şekilde rengini değiştirebilir ve tekrar yeni bir saç almaktan kurtulursunuz.
 Yanlış takılmış olan boncuk kaynak saçlar kaynagın belli olmasına ve rahat toplayamama ve gözükmesine sebeb olur. Slikon ile yapılan kaynak saçların uçları sıcak su nedeni ile çabuk erime yapar ve sacların dökülmesine 1 ay sonra takılan saçların yarı yarıya Azalmasına yol açar. Müşterilerimizin mutluluğu bizim İçin önemlidir.